Nejprodávanější

Napsali o nás

Ověřený zákazník
4.504.504.504.504.50
Ok

2016-12-22

raven
5.005.005.005.005.00
první nákup proběhl bez problémů jednání velmi vstřícné velmi pěkný a přehledný e-shop doporučuji a jistě se zase vrátím

2016-03-7

Jirka
5.005.005.005.005.00
Skvělé dárky pro přítelkyně :)

2016-02-11

Možnosti  dodání zboží

     

Osobní odběr v ČR (zdarma)  

Objednané zboží si můžete bezplatně vyzvednout na adrese koralkyjanka.cz, Provaznická 480/1, Cheb 350 02. Stačí během objednávkového procesu zvolit možnost Osobní odběr Cheb. Jakmile vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí, zašleme vám informační e-mail.

Adresu naleznete v sekci Kontakty                                                     


         

Česká pošta - Balík Na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Díky SMS nebo e-mailu se ihned dozvíte, odkdy pro Vás bude zásilka připravena na poště. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím  www.ceskaposta.cz/zmenadispozice , kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné

75,- Kč vč. DPH                                    

Česká pošta - Balík Do ruky

Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení.

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím www.ceskaposta.cz/zmenadispozice, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku.

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Dopravné

80,- Kč vč. DPH


 

Osobní odběr - Zásilkovna

Zásilkovna je přeborník na posílání a doručování. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si sami vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte!

Dopravné

60,- Kč vč. DPH                                                                                

Při nákupu nad 1000,- Kč  -  dopravné ZDARMA.

                                                         

Cena dárkového balení 50,- Kč.

Doběrečné ČP: 90,- Kč.

Doběrečné Zásilkovna: 15,- Kč

                           


                                                           

Možnosti platby

Kupní cenu za dodávané zboží je možné, dle volby kupujícího, zaplatit:


                            

Předem převodem na účet na základě zálohové (proforma) faktury

Komerční Banka CZK  107-9596870277/0100

- proforma fakturu vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího v objednávce*

 

*UPOZORNĚNÍ: neuhrazení zálohové faktury v době splatnosti je považováno za nedodržení podmínek kupní smlouvy a prodávající je oprávněn kupní smlouvu zrušit od počátku.      

                 


                            

Platby Kartou a PayPal

 


  

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávajicí povinen vystavit kupujicímu účtenku. Zároveń je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

                


Zboží, které již není skladem lze objednat, ale dodací doba se tím prodlužuje na 10 dní z důvodu časové náročnosti a originality jednotlivých výrobků !!!

Děkujeme za pochopení

                    


 Platí pouze pro ČR.


QR kód

Nedávno prohlédnuté

Žádné produkty

Menu

Porovnat 0